Daha iyi bir yaşam için bütüncül şifa & İLETİŞİM: 0 531 932 25 81

NLP Eğitimleri

1- NLP Diploma

Eğitimin Amacı: 

Kişisel gelişim amaçlı bir programdır. Kişilerde davranış ve duygu düzeyinde değişiklikler oluşturma ve bilinçaltını yeniden programlama üzerine NLP eğitimlerinin ilk aşamasıdır. Bu eğitimle zihnimizin çalışma prensipleri, başarıyı modelleme, hedefler, motivasyon, iletişim  gibi temel NLP teknikleri ile katılımcıların  NLP ile ilgili genel bilgiler edinmesini sağlamak amaçlanmıştır.

Katılımcılar bu program ile birlikte; NLP  ile tanışacak,  ve potansiyellerini kullanmanın tekniklerini öğreneceklerdir.

2- NLP Practitioner Eğitimi

Eğitimin Amacı
 
Kişisel gelişim amaçlı bir programdır. Kişilerde davranış ve duygu düzeyinde değişiklikler yaratma ve bilinçaltını yeniden programlama üzerine bir eğitimdir. Bu eğitimle beraber zihnin nasıl işlediği, hedeflere nasıl ulaşılacağı yaşayarak ve uygulayarak öğrenilir. İletişim konusunda uzmanlaşmak, gerçek potansiyeli açığa çıkarmak, doğru hedefler belirleyerek bunlara ulaşmak, duygu, düşünce ve davranışlar arasındaki bağlantıları öğrenerek gerek kendinizin gerekse başkalarının problemleri üzerine çalışabilmek bu programda kazanacağınız becerilerden bazılarıdır.
Eğitim sonunda katılımcılara INLPTA onaylı, uluslararası geçerli NLP Practitioner sertifikası verilecektir.
Bu programa katıldıktan sonra NLP Master Practitioner ve NLP Trainer programlarına katılabilir ve siz de bir eğitmen olabilirsiniz.
3- NLP Master P. Eğitimi

Eğitimin Amacı

NLP Master Practitioner sertifika eğitiminin temel amacı, şimdiye kadar öğrenilmiş olan temel NLP bilgi ve tekniklerinin, eğitime katılanlar tarafından özümsenerek, bu temel üstüne yeni öğrenilen teknikler ile kişilerin NLP araç çantasının geliştirilmesidir. Katılımcılar tek oturumda NLP teknikleri arasında hedef doğrultusunda ustaca geçişler yapabilmeyi, teknikleri kombine etmeyi, sistem bütünlüğünü dikkate almayı, integratif yardımcı araç ve disiplinlerden faydalanmayı öğrenirler.

Eğitime katılanlara, gerek eğitim içi uzmanlık alanını geliştirme aşamasında, gerekse kişilerin NLP tekniklerini kendi özel yada iş yaşamlarına uyarlama sürecine süpervizyon danışmanlık desteği sağlanarak, öğrenilenlerin kişinin yaşamına entegrasyonu amaçlanır. NLP Master Practitioner eğitiminden mezun olanlar, genel kullanımdaki bütün NLP tekniklerini tanır.

Eğitim sonunda katılımcılara INLPTA onaylı uluslar arası geçerli NLP Master Practitioner Sertifikası verilir. Bu programa katıldıktan sonra NLP Trainer programına katılarak birer eğitmen olabilirsiniz.

4- NLP Trainer Uzmanlık Eğitimi

NLP Practitioner ve Master eğitimlerini tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış kişilerin katılabileceği bir eğitim programıdır. Katılım için NLP sertifika fotokopilerinin beyan edilmesi mecburidir.

Uzmanlık eğitimi, uluslararası NLP Trainer Oğuz Saygın ve ekibi tarafından 14 günde yapılır. Eğitimini tamamlayan ve uygulamalı sınavda başarılı olan Trainer adaylarımız, NLP eğitimleri verme hakkını elde etmiş olacaktır. Eğitim içeriği aşağıda verilmiştir.

Bir yanıt yazın

KAPAT