Daha iyi bir yaşam için bütüncül şifa & İLETİŞİM: 0 531 932 25 81

Bireysel NLP

1- Geçmişin Yüklerini Silme

Geçmişin Yüklerini Silme, geçmişte yaşadığımız bazı olayların etkisi yıllarca sürer. Bu olaylar bilinç altımızda siyah bir leke gibi kalır. NLP Tekniklerini kullanarak bu olumsuz olayların etkisinden kurtulmak mümkündür.

2- Motivasyon ve Özgüven

İçinde büyük bir potansiyel olan pek çok insan motivasyon ve özgüven eksikliği ile hayatta başarılı olamamaktadır. NLP’nin insana sağladığı en büyük fayda kişide ki motivasyonu ve özgüveni arttırmasıdır.
NLP Teknikleri ile içsel motivasyon sağlanarak mümkün olabilecektir.

3- İletişim Çatışmaları

İletişim Çatışmaları, hayatımızın büyük bir kısmı diğer insanlarla iletişim kurarak geçmektedir. Kişiler aile içinde, meslek yaşamında ve sosyal çevrede bir çok kişi ile iletişim kurarken zaman zaman iletişim kazaları yaşarlar. NLP’nin iletişimleri ile ilgili ilkeleri ve teknikleri ile bu  kazalar en aza indirgenir.

4- Stres Yönetimi

Stres, modern çağın insanlığa en büyük armağanıdır. Yasamın getirdiği değişikliklere ayak uydurmaya çalışırken dengeyi sağlayabilmek; strese sebep olan faktörlerin karsısında farkındalığı arttırır. Bu nedenle katılımcılara stresin özel ve is hayatında ortaya çıkardığı olumsuz yansımalarını en aza indirgemenin profesyonel ve uygulanabilir yöntemlerini öğretmek amaçlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

KAPAT