Daha iyi bir yaşam için bütüncül şifa & İLETİŞİM: 0 531 932 25 81

Numeroloji

Numeroloji Nedir?

Sayı ve harflere anlam yükleyerek, belirli hesaplarla insanların kader ve karakterlerinin hesaplama işlemine numeroloji denir. Bu işlem Türk İslam kültüründe ebced, Avrupa’da numeroloji olarak biliniyor. Evrende her harf ve sayının bir anlamı vardır ve bunlar birer gezegenle ilişkilendirilmişlerdir. Her insanın doğum tarihi, adı ve soyadına göre yaşamın kadersel etkileriyle betimlenen sayılar bulunuyor. Belirli yöntemlerle bu sayılar bulunarak, insanın şifresinin çözülmesi amaçlanıyor.

Numerolojide her harfe karşılık gelen bir sayı bulunuyor. Bu sayılara da belirli anlamlar yüklenmiştir. Pisagor tekniği kullanarak doğum tarihi, ad ve soyadınızı tek haneli sayıya indirerek hayatınızdaki önemli tarihleri, kaderinize etkileri ile ilgili bilgileri edinebiliyorsunuz. Numerolojik sistemde 1’den 9’a kadar sayılara anlamlar yüklenmiştir. Bu rakamlara ek olarak “değişmez sayı” olarak adlandırılan 11 ve 22 sayıları buluyor. Sayılara yüklenen anlamlar sabittir. Hesaplama sonunda bulunan sayının karşısındaki anlam sizin karakterinizi ve yaşam yolunuzu çiziyor.

Numerolojinin Bize Kazandırdıkları

Bu sistemle insanlar, kaderleri hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar. Bu bilgi sayesinde geleceklerini yönlendirip, olası hatalardan sıyrıla biliyorlar. Bunun doğru yapılabilmesi rakamların doğru şekilde bulunması ve yorumlanması gerekiyor. Burada önemli olan hikayeniz, sorduğunuz soru ve merak ettiğiniz konudur.

Numerolojiyle;

Zayıf noktalarınızı anlayarak yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlar.
Hayat yolunda hangi alanda güçlük çekeceğinizi ve test edileceğimizi anlamanıza yardımcı olur.
Önemli kararlar için doğru zamanlamayı belirlemenize yardımcı olur.
Hangi günler pozitif enerji yüklü olacağınızı söyler.
Negatif ve olumsuz enerji yüklü günlerinizi size söyleyerek önlem almanızı sağlar.
Karşınızdaki insanlar hakkında ön bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Bir yanıt yazın

KAPAT